ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V závěru měsíce ledna se uskutečnila na naší škole malá dopravní soutěž žáků prvních tříd. Soutěž navazovala na výuku v prvouce a na sledování dopravních situací v okolí školy při společných vycházkách.

Žáci si nejprve ve skupinkách zopakovali základní dopravní značky pro chodce i světelné signály a potom už na ně čekal dopravní test, kde samostatně i s pomocí paní učitelek vypracovali soutěžní úkoly. Při vyhodnocení získali žáci sladkou odměnu a reflexní přívěšek na oblečení a samolepky na aktovky, které jsme obdrželi od BESIPU. Soutěž skončila, ale již nyní se naši malí prvňáčci připravují na další soutěž v oblasti dopravy, ke které pozveme i rodiče a městskou policii, se kterou jsme velmi dobře spolupracovali v loňském školním roce.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.