ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Čtvrteční dopoledne bylo ve znamení košíkové. Na přátelské utkání dorazila skupina žáků z Bílé Třemešné. Poměřit síly přijelo družstvo děvčat a družstvo chlapců z 8. a 9. tříd.

Za Podharť hrál výběr ze 7.-9.třídy. Ochozy praskaly ve švech, bubenická kapela udávala rytmus k fandění, a tak byli hráči vyhecováni k maximálnímu výkonu. První zápas sehrála děvčata. Po celou dobu utkání udávaly tempo hry naše dívky, ale díky dvěma hrubkám na samý závěr utkání jsme o jeden koš prohráli. V druhém utkání mezi chlapci naši borci chtěli zachránit čest školy a rozjeli hru ve velkém stylu. Přehráli třemešenské kluky rozdílem třídy a při závěrečném hvizdu ukazovalo skóre 18 : 4 v náš prospěch. Závěrečný pozdrav ukončil zase jeden povedený sportovní den na naší škole a zanechal v nás krásný pocit z úspěchu.

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.