ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V souvislosti v vyhlášením roku 2010 rokem Biodiverzity navrhla světová organizace UNESCO věnovat 38.ročník MDVV Lidice 2010 tématu vztahujícímu se k pojmu BIODIVERZITA – ROZMARNOST ŽIVÉ PŘÍRODY. Děti se mohly inspirovat podtématy: brouci a motýli v mé zemi, kdo žije v řekách a jezerech mé země, stromy a lesy mé země, divoké trávy a květiny u nás.

Mezinárodní porota oceňovala nápaditost, provedení, propracovanost, vklad dítěte, důraz na národní folklór a charakteristické prvky jednotlivých zemí. A i když konkurence byla obrovská – 25.132 exponátů z 61 zemí – podařilo se Markétce Holmanové z 3. třídy naší školy, získat nejvyšší ocenění a tím byla medaile.

Mohla tak strávit úžasný den v Lidicích při předávání tohoto ocenění, které se uskutečnilo 26. května na zahradě Lidické galerie, za účasti velvyslanců, politických a kulturních osobností České republiky jako např. senátor Jiří Dienstbier, předseda poroty výtvarník Josef Zedník a zástupci ministerstva školství a kultury.

Hana Pfeiferová – výtvarný kroužek, Markéta Hošková - keramika

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.