ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Během adventu si většina z nás zapálí svíčky na adventním věnci a děti s oblibou vyprazdňují čokoládové adventní kalendáře.

V hodinách matematiky jsme si adventní období připomínali neobvykle, a to zajímavými úlohami, rébusy a hlavolamy. Děti si připravily při hodině pracovních činností papírové sáčky malované vánočními motivy a do každého byla schována jedna úloha. V každé hodině si z "kalendáře" řešily úlohy, na které jinak čas v hodinách matematiky nezbývá čas. Děti byly nejprve zklamáni obsahem "kalendáře", raději by ty čokoládičky, ale nakonec odevzdávaly svá řešení a sbíraly body do soutěže. Nejlepší řešitelka Lucie Serbousková byla odměněna diplomem i tou čokoládičkou.

Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.