ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V průběhu školního roku 2010/2011 se žáci 3., 4. a 5. třídy zúčastnili tradičního turnaje v miniházené. Naše škola obsadila obě kategorie určené pro žáky 4. a 5. tříd.

Pro žáky v kategorii 4. třídy byl tento turnaj o to náročnější, neboť se všichni hráči s miniházenou teprve seznamovali. Celý turnaj vyvrcholil 18.5. v hale ZŠ Strž. Po celoročním snažení, které se neslo v bojovném duchu s občasnými slzami, ale převážně s úsměvem ve tvářích, získali žáci v obou kategoriích 2. místo. V individuálním hodnocení střelců se nejlépe umístil Filip Šturm - obsadil 2. místo. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a jejich ro-dičům za podporu z hlediště a pomoc s účastí našeho teamu na turnaji.

Mgr. Eva Martínková a Mgr. Radan Černý

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.