ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V úterý 13. 12. 2011 se družstvo tří žáků z 9. třídy Dan Truhlář, Jan Jirouš a Tomáš Voňka zúčastnili chemické soutěže na Střední škole informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem.

Úkoly plnili na pěti stanovištích. V počítačové učebně sestavovali vzorce, ve třech laboratořích prováděli pokusy a odpovídali na otázky. Pracovali také v biologické učebně. Prověřili si znalosti o separačních metodách, redoxních reakcích, určovali pH, soutěžili v pipetování. Viděli pokusy hořící bankovka, bručící medvídek, sopku a zjišťovali složení vaječné skořápky. Nakonec je čekal kvíz z akvaristiky. V silné konkurenci 19 družstev obsadili 6. místo. Děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Marta Mokrá, učitelka chemie

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.