ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 8. 10. 2021 se v Trutnově konalo okresní kolo soutěže  T – PROFI, které organizuje Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje. Je to celorepubliková soutěž zaměřená na sestavování polytechnické stavebnice Merkur.

Úkolem soutěžících je v co nejkratším čase sestavit funkční pohyblivý model dle soutěžního zadání.

Naše družstvo bylo složeno ze 3 žáků 5. třídy ZŠ Podharť  (F. Kratochvíl, J. Strnad a J. Žižka),  3 studentů SPOŠ Dvůr Králové n. L. a našeho sponzora z firmy Vitesco technologies Trutnov, který mohl soutěžícím radit, ale nesměl pomáhat.

Po dvou hodinách spolupráce se nám podařilo sestavit zadaný úkol (pohyblivý dopravník), ale bohužel jsme to v daném čase nerozpohybovali. Porota hodnotila rychlost, kvalitu zpracování a důslednost v dodržení technických detailů.

Obsadili jsme 3. místo a do dalšího kola již nepostupujeme. Přesto si soutěž žáci i studenti pochvalovali. Od svého sponzora za účast obdrželi velmi pěkné ceny.

Cílem této soutěže byla podpora zájmu o technické obory, budování povědomí o firmě a rozvoj spolupráce škol a firem. 

Mgr. I. Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.