ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Základní škola Podharť úspěšně reprezentovala na okrskovém kole ve florbalu. Do boje jsme vyslali čtyři družstva a obsadili tak všechny kategorie. Prvním zúčastněným týmem byli starší chlapci. Tým měl ambice především díky téměř profesionálnímu hráči Nikolasi Osifčinovi. Jenže on sám na to nestačil, a i přes veškerou snahu a osm nastřílených branek mužstvo nespasil. Ve hře nám chyběl týmový duch a soupeři si chytře hlídali našeho nejnebezpečnějšího hráče a nedali mu prostor. Skončili jsme na šestém místě z osmi týmů. Naopak jako poslední se představila děvčata z osmé a devátých tříd. Výkony byly běhavé, snaživé a bojovné. Připsali jsme si dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru, což nám díky horšímu skóre stačilo „pouze“ na třetí místo. První místo obsadilo družstvo Gymnázia DK, které táhly naše bývalé žákyně.
Mladší chlapci srdnatě bojovali v turnaji šesti družstev. Velká bojovnost, odhodlání a radost ze hry stačily na třetí – spravedlivé místo. Největší ovace všech zaznamenala mladší děvčata, která díky týmové spolupráci, ale hlavně díky podharťské běhavosti a nezničitelnosti, dosáhla na metu nejvyšší, a to zlatou, právem zaslouženou příčku. Tento tým mladších dívek postoupil do okresního kola, které se koná 14. listopadu ve Strži. Budeme držet palce!
Mgr. V. Hulík
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.