ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Žák 6. A naší školy, Michal Stejskal, se stal  přeborníkem Královéhradeckého kraje v praktickém šachu hráčů do 14 let. Gratulujeme mu k tak úspěšnému výkonu! Již delší dobu patří k nejlepším hráčům své kategorie nejen v kraji, ale i v celé naší republice. Nadějný šachista bude reprezentovat školu, město i celý kraj na Mistrovství Čech ve dnech 26.10. - 2. 11.2019, kam se kvalifikoval. Poděkování patří nejen jemu, ale zejména jeho učiteli šachu Mgr. Jiřímu Johnovi, pod jehož vedením náš žák působí.
za vedení školy Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.