ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V letošním školním roce, tak jako už tradičně, se vycházející žáci se zájmem o učební obory či maturitní obory,

zúčastnili 15. ročníku náborové akce, kterou pořádají SŠTŘ   Nový Bydžov v odloučeném výcvikovém středisku Hlušice spolu se SŠGS v Nové Pace a SŠ Zahradnickou v Kopidlně formou soutěže, ve které si mohou v praxi vyzkoušet řemeslo, o které mají zájem. Patnáct našich zúčastněných se mezi 406 soutěžícími neztratilo. Soupeřili v oborech zahradník, myslivec, automechanik, elektrikář a cukrář.  Nejlépe se z našich chlapců umístil Jakub Grus v oboru mladý automechanik. Obsadil krásné druhé místo, kde v této kategorii vyhrála dívka. Pochvalu zaslouží i další žáci – M. Svobodová, B. Heřmanová, J. Klikar, J. Šůna a V. Lokvenc, neboť ve svých kategoriích se umístili do 10. místa. Celá akce žáky velice zaujala, je značným přínosem pro rozvoj řemesel a tak patří dík i pořádajícím školám.

Mgr. Ivana Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.