ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Nejlepší řešitelé školního kola Zeměpisné olympiády postoupili do okresního kola, které se konalo v úterý 21. února 2017 na Gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem.

6. A reprezentovali Káťa Kubíčková a Milan Pištora, 8. třídu Jakub Smejkal a 9. B Honza Šimek. Ze 7. třídy se nemohl zúčastnit nikdo z důvodů konání lyžařského výcviku. V kategorii A, tedy 6. třídy, se na výborném třetím místě umístila Káťa Kubíčková a jen těsně jí utekl postup do krajského kola. Její spolužák Milan Pištora obsadil taky krásné a zasloužené 6. místo. V kategorii C (8. a 9. třídy) se z 24 účastníků umístil Honza Šimek na 11. místě, daleko za ním skončil Jakub Smejkal. Ukazuje se, že zeměpis umí být hezký, ale také obtížný.

Mgr. Vojtěch Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.