ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Dne 28. prosince 2016 se v kostele Navštívení Panny Marie v Kocléřově  - U Studánky konala akce nazvaná Putování za Ježíškem. 

Děti se ten den dověděly spoustu zajímavých věcí, mohly si prohlédnout betlém v živé podobě a zazpívat si koledy.  Také se mohly zúčastnit soutěže „ O nejkrásnější obrázek Ježíška“. Děti přinesly obrázky, které se vyvěsily v kostele, a tak se staly součástí putovní výstavy, která dále  byla přemístěna do kostela svatého Jana Křtitele do Dvora Králové nad Labem. O týden později u příležitosti Tříkrálové sbírky na veřejné aukci  byly obrázky vydraženy. K  radosti naší dcery nás později kontaktovali, a tak jsme se dozvěděli, že vyhrála.  Výtěžek aukce byl věnován na charitu.  Cenu  převzala dcera ve škole. Akci podpořili Římskokatolická farnost DKnL, Lesy ČR DKnL a obec Vítězná. 

Naděžda Vyšanská

Gratuluji naší žákyni 3. třídy Anně Vyšanské k úspěchu v soutěži a přeji spoustu příjemných zážitků při další výtvarné tvorbě.  

Mgr. S. Vojtíšková

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.