ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Vážení rodiče, jistě jste již prostřednictvím svých dětí zjistili, že od počátku školního roku nastala výrazná změna k lepšímu v souvislosti s pestrou nabídkou obědů, jejich ochucením a měkkostí hovězího masa.

Počínaje listopadem zařazuje jídelna, která nám dodává obědy, vždy jeden den v měsíci jídlo zaměřené na určitou zemi za účelem poznávání jiných krajin. Listopadový měsíc -  19. 11. je "Den s ruskou kuchyní". Cílem je, aby děti u nás měly možnost ochutnat i cizokrajná jídla. Děkujeme touto cestou paní Zuzaně Nýčové, vedoucí kuchyně, i panu Jiřímu Špůrovi, vedoucímu kuchaři, za dobrý nápad a všem zaměstnancům školní jídelny v Schulzových sadech za chutné obědy, na které se budeme i nadále těšit.  

Mgr. S. Vojtíšková 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.