ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 18. května se 5. a 6. ročníky zúčastnily vzdělávací akce v DDM Jednička – Putování dobou Karlovou.

Žáci během dopoledne procházeli různými stanovišti, kde se seznámili s osobností Karla IV. s jeho předky a s jeho zakladatelskými počiny.  Na některých místech se děti aktivně zapojily – vyzkoušely si šermířský souboj a v různých otázkách a kvízech prověřily své vědomosti. Kryštof Polák s bratrem Vojtou a Václav Lokvenc s tatínkem se aktivně zapojili do organizace celé akce. Celé dopoledne jsme si užili a těšíme se na další podobné setkání. 

třídní učitelky 5. a 6. ročníků

 

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.