ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 1. 4. 2016 se děti ze 3. A sešly v Městské knihovně, aby zde přenocovaly a užily si spoustu zábavy.

Projekt „Noc s Andersenem" probíhá v naší knihovně již řadu let a i letos se této akce zúčastnily děti z naší školy.
Vše začalo v šest hodin večer, kdy jsme se sešli v knihovně a vytvořili obrovský rautový stůl z dobrot, které připravily maminky. Následovalo rozdělení do čtyř skupin, převlečení do barevných triček a seznámení s pravidly. Pak už se slova ujaly knihovnice Martina Voňková a Denisa Všetečková a celým večerem nás provázely Andersenovou pohádkou Malá mořská víla. Během večera děti plnily různé úkoly, které souvisely s dějem pohádky a sbíraly body za své snažení. Všichni byli pořádně napnutí, jak celé klání dopade.
Ještě předtím nás však čekala noční prohlídka věže kostela sv. Jana Křtitele se zajímavým výkladem pana Jana Langfelnera.
Po návratu do knihovny jsme pokračovali v soutěžení. Překvapivě se totiž o první i o třetí místo dělily dvě skupiny. Následovala tedy poslední disciplína, která určila konečné pořadí.
Do spacích pytlů jsme všichni ulehli až dlouho po půlnoci a spát se samozřejmě po tolika zážitcích nikomu nechtělo. Nakonec nás však všechny přemohla únava. Po vydatné snídani si pro děti přijeli rodiče a báječná noc v knihovně tím skončila.
Děkujeme městské knihovně Slavoj za uspořádání této akce, Martině Voňkové a Denise Všetečkové za skvělou přípravu a legraci a panu Langfelnerovi za čas, který s námi strávil v kostele.

Mgr. Kateřina Křivánková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.