ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 17. února se v rámci dopravního kroužku uskutečnilo školní kolo dopravní soutěže. Zúčastnilo se 26 žáků 1.-3. tříd,

kteří postupně plnili úkoly na šesti stanovištích. Prokázali znalosti v poskytování první pomoci, teoretické i praktické. Určovali dopravní značky, pracovali na interaktivní tabuli. Při testech si ověřili znalosti z pravidel silničního provozu. Procvičili se ve znalostech čísel tísňového volání, skládáním puzzle – krizové situace. Nechybělo ani kolo a jeho správné vybavení. Žáci soutěžili po ročnících.

V 1. třídách se na 1. místě umístila Elen Honcová, na 2. místě Apolena Geltnerová a na 3. místě Tomáš Ježek
Ve druhých třídách na 1. místě byly dvě žákyně – Markéta Kopecká a Helena Davidová, na 2. místě – Dan Brdička a na 3. místě Martin Ráž
Ve třetích třídách na 1. místě dva žáci – Matyáš Markl a Tomáš Vancl, na 2. místě Kateřina Škopová a Kateřina Šůnová, na 3. místě Karolína Ježková a Jan Just.
Všichni účastníci obdrželi za odměnu pexeso, reflexní pásky a žáci na prvních třech místech diplom a reflexní přívěšek. Školní soutěž se vydařila, všem se líbila. Děkujeme žákům z dopravního kroužku, paní učitelce Kubicové a žákům 4. třídy, kteří se na organizaci soutěže podíleli. 

Mgr. Ivana Pešťáková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.