ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve středu 27. 1. 2016 se naše škola zúčastnila akce DDM Klání malých školáků. Soutěžila pětičlenná družstva čtyř dvorských škol.

Naši Podharťáci byli nominováni svými spolužáky ze 3. – 5. tříd. Za 3. třídu byl vybrán Matouš Flégr, za 4. třídu Petr Škop a Jirka Slabý, za 5. ročníky Markéta Žižková a Adam Sziemeister. Děti plnily úkoly v oblastech jazykovědy, přírodovědy, společenských věd, sportu, hudby apod. Naši si vedli úspěšně a vybojovali krásné 3. místo. Tímto gratulujeme všem soutěžícím a děkujeme všem, kteří naše družstvo podporovali nejen hlasitým fanděním, ale i vlastnoručně vyrobenými transparenty. Odměnou byl dárkový balík s odměnou pro každého soutěžícího a stolní hra „Chci být lékařem“, která byla předána do Školního klubu. 

Mgr. Marta Mokrá a Mgr. Lucie Ježková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.