ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 27. 1. 2016 se naše škola zúčastnila akce DDM Klání malých školáků. Soutěžila pětičlenná družstva čtyř dvorských škol.

Naši Podharťáci byli nominováni svými spolužáky ze 3. – 5. tříd. Za 3. třídu byl vybrán Matouš Flégr, za 4. třídu Petr Škop a Jirka Slabý, za 5. ročníky Markéta Žižková a Adam Sziemeister. Děti plnily úkoly v oblastech jazykovědy, přírodovědy, společenských věd, sportu, hudby apod. Naši si vedli úspěšně a vybojovali krásné 3. místo. Tímto gratulujeme všem soutěžícím a děkujeme všem, kteří naše družstvo podporovali nejen hlasitým fanděním, ale i vlastnoručně vyrobenými transparenty. Odměnou byl dárkový balík s odměnou pro každého soutěžícího a stolní hra „Chci být lékařem“, která byla předána do Školního klubu. 

Mgr. Marta Mokrá a Mgr. Lucie Ježková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.