Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

I v letošním školním roce se rozhodla 7. A  přenocovat před Vánocemi ve škole a při té příležitosti si zároveň rozdat dárečky,

které jim letos Ježíšek již s předstihem nadělil. Před toužebně očekávanou nadílkou jsme se sešli dříve, abychom si stihli uvařit vlastní sváteční večeři v podobě domácích langošů. Langoše naštěstí pěkně vykynuly, všichni jsme si výtečně pochutnali. Pak jsme se pustili do rozbalování dárečků u stromečku. Asi jsme byli všichni hodní…… Na každého z nás čekalo několik překvapení. Objevily se tu i netradiční dárky, jako například set kouzelnických pomůcek nebo sada na výrobu modelu letadla. Největší zábava nás však čekala až při noční tvorbě světelných fotoobrazů, kde jsme společnými silami vytvořili kromě nejrůznějších obrazců i nápis s názvem školy. V rozverné náladě se nám pak nechtělo spát, a tak někteří z nás usnuli až k ránu. Další den ve škole jsme však zdárně přečkali a nabiti novými zážitky se těšili domů, abychom dohnali tolik chybějící  spánek.

Mgr. Pavla Řezníčková, Mgr. Aneta Jahelková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.