ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Blížící se svátky nám opět zpestřila družina, proto jsme se vypravili v sobotu do školy, abychom strávili předvánoční čas nejen u televize,

nýbrž i vlastnoruční výrobou doplňků. Největší úspěch často mívají ty nejjednodušší věci. Tak tomu bylo i v sobotu 12. 12. Pod rukama trpělivých dětí z nižšího stupně, s pomocí učitelek a vychovatelek, vznikaly postupně závěsné ozdoby do oken. Zimu přivolávali sněhuláci, dokonce přiletěl i kouzelný andílek. Za pár hodin měly děti rozzářené oči, neboť nemohly uvěřit, jak se jim jednoduchými postupy podařilo dosáhnout tak krásných výsledků. Pochvala a úsměvy rodičů byly jen zaslouženou tečkou za celým dopolednem. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.