ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V letošním školním roce, tak jako už tradičně, se vycházející žáci se zájmem o učební obory či maturitní obory, zúčastnili 11. ročníku náborové akce,

kterou pořádají SŠTŘ   Nový Bydžov v odloučeném výcvikovém středisku Hlušice spolu se SŠGS v Nové Pace a SŠ Zahradnickou v Kopidlně formou soutěže, ve které si mohou v praxi vyzkoušet řemeslo, o které mají zájem. Sedm zúčastněných z naší školy se mezi 456 soutěžícími neztratilo. Soupeřili v oborech kuchař, řidič, opravář zemědělských strojů a rybář. Nejlépe se z našich chlapců umístil do 10. místa Oldřich Boháč a Adam Paťava. Celá akce žáky velice zaujala, je značným přínosem pro rozvoj řemesel a tak patří dík i pořádajícím školám. 

Mgr. Ivana Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.