ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Neuvěřitelně lidské benefiční akce se 11. 11. 2015 zúčastnily také 3. A, B, 4. a 8. A třídy.

V Hankově domě obec Zábřezí - Řečice ve spolupráci s ostatními školami, organizacemi a sponzory uspořádala Den pro Daníka, nemocného pětiletého chlapečka, který žije se svou mamkou a taťkou nedaleko našeho města. Každý, kdo chtěl a mohl, přišel a vystoupil na podiu kulturního domu. Touhu pomoci, solidárnost, přátelství a lidství podpořily ZŠ a MŠ Bílá Třemešná, Angeles Dance Group, Self defendence team, ZŠ Schulzovy sady, 5. května, Podharť, Praktická škola, Sokol  DKnL, taneční skupina Attitude a spousta dalších. Výtěžek této akce bude použit na léčebnou terapii Daníka.
Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili, za naši školu pak paní Křivánkové, která se svou třídou nacvičila úsměvné hudební vystoupení. 

Elena Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.