Že dokáží dnešní náctiletí v pohodě ujít za 3 dny 50 km, je až k nevíře. Ani samotní žáci 7. A nevěřili tomu, čeho jsou po sportovní stránce schopní.

Náš výlet ve dnech 2. až 4. června s ubytováním na bezvadné boudě Na lučinách byl opravdu turistickým výkonem a celé východní Krkonoše byly naše. Za slunečného počasí jsme navštívili všechny známé horské cíle, jakými jsou třeba Luční bouda, Obří bouda, Výrovka, bouda Na rozcestí, Černá bouda, Černá hora, Vendlovky, horská městečka Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně a samozřejmě naše nejvyšší hora Sněžka.
Všechny 3 dny panovala klidná a pohodová nálada a všichni jsme se opravdu užili. Takže se těšíme na příští mimoškolní setkání a další turistické výzvy.

tř. uč. Elena Lahučká

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.