Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 3. června se čtyři třídy z druhého stupně zúčastnily preventivního programu pod záštitou města Dvůr Králové nad Labem.

Tématem programu bylo snížení závislosti dětí na virtuálních drogách. V prostorách skateparku u sportovního stadionu byla pro děti připravena taneční vystoupení dvorských tanečních skupin Angeles Dance Group a Attitude, stanoviště zde mělo také Městské muzeum, ve skateparku měly děti možnost vidět ukázku jízdy na BMX, skateboardu a na koloběžce, mohly si zacvičit a zaposilovat, v kole vědomostí odpovídaly na otázky a získávaly odměny, v tombole vyhrály ceny, zasoutěžily si v jízdě na kole apod.
Cílem programu bylo ukázat dětem, jak mohou užitečně trávit svůj volný čas místo vysedávání u počítačů a notebooků, místo cvakání esemesek nebo sledování facebooku. Každý jsme přece v něčem dobrý a můžeme se dále rozvíjet. A hlavně můžeme trávit čas s ostatními lidmi osobně a ne virtuálně.

Mgr. Marta Mokrá, metodik prevence

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.