ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Devátá třída se  tradičně vydala v rámci přírodopisu na exkurzi do Bozkovských jeskyní. Cestou do Staré Paky nás zastihla výluka,

tudíž nás čekal tři čtvrtě hodinový výlet autobusem. Ve Staré Pace jsme přesedli na vlak a jeli do Železného Brodu, naposledy při cestě tam, jsme přesedali do Jesenného. Vyšlápli jsme si kopec až k jeskyním, a jako celá třída jsme šli na prohlídku. V jeskyních jsme viděli krápníky (stalagnáty, stalagmity, brčka) a podzemní jezírka, která se většině z nás líbila. Zaujala nás například takzvaná Bílá myška, nebo hlava Lucifera. Dozvěděli jsme se i o vývoji a zajímavostech dolomitových jeskyní. Naše zpáteční cesta vedla pěšky přes Bozkov a přes Sekorskou kapli až do Semil, kde jsme nastoupili do vlaku a byli na cestě domů. Exkurze se nám všem líbila, přestože jsme museli vypracovat protokoly z této akce.

Rückerová Elena - 9.tř.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.