ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 
V nemocnicích nebývá často veselo a klienti mají den jak den stejný. Právě tato skutečnost nás přivedla k myšlence zařadit do našeho projektu etické výchovy i návštěvu v oddělení dlouhodobě nemocných.

Roztomilí druháci za podpory starších šesťáků nacvičili písničky i básničky, které přizpůsobili starší generaci, aby jim čas v nemocnici alespoň v jeden den zpestřili. A proto se na apríla chodby obou oddělení naplnily nejen klienty, kteří tráví většinu svého času na lůžkách, ale i 40 dětmi, které je přišly v tento den potěšit a rozptýlit. Když zazněla Ta naše písnička česká, nejedno oko nezůstalo suché a mnozí si s námi i zapěli. Věříme, že setkání mládí a stáří je oboustranně obohacující a nekonalo se naposled. 

Mgr. Pavla Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.