ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 31. března při příležitosti výročí narození Jana Amose Komenského, který si každý rok připomínáme Dnem učitelů 28. března,

opět Žákovský parlament připravil den, kdy si žáci mohou zkusit stát se učitelem. V jednotlivých třídách si podle rozvrhu mohli žáci předem domluvit téma a obsah vyučovací hodiny. Učitelé tentokrát naopak mohli sedět v lavici jako žáci. Výměna rolí může být pro obě strany přínosem.
V 6. A proběhla výuka dějepisu pod vedením tří učitelek – Zuzka Kejzlarová, Bětka Langfelnerová a Kája Hošková. V 6. B anglický jazyk učily Dita Mádlová a Míša Kubíčková, přírodopis Tomáš Baudyš s Tomášem Holubem. V 7. A měla hodinu literatury připravenou Eva Žižková, v 7. B fyzikální pokusy prováděl Antonín Lahučký, v 8. třídě si hodinu chemie připravil Aleš Weigl, v 9. třídě hodinu dějepisu Karel Novák s Ondřejem Valáškem. 

Mgr. Marta Mokrá a Žákovský parlament

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.