ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 4. 2. jsme se sešli před školou o půl šesté, nejprve jsme vyrazili na bowling, kde se k nám připojili zahraniční studenti,

kteří u nás zrovna tento týden působí. Při příjemném konverzování jsme odehráli hodinu a půl dlouhou hru. Cesta zpátky do školy nám utekla docela rychle, asi se někteří už potmě báli a šli svižným tempem. Ve škole jsme popřáli Vendovi, který měl narozeniny a na oplátku dostali výborný muffin se šlehačkou a domácí marmeládou. Takto posilněni jsme nastoupili do tělocvičny na další sportovní výkon, a to florbalový turnaj. Po zhlédnutí „romantičáku“ následovala „večerka". Ranní vstávání nedělalo některým dobře, i tak se vše zvládlo uklidit a čekala nás výborná snídaně – napečené dobroty z domova. A pak už další školní den, i když netradiční, v podání prezentací od zahraničních studentů. Děkujeme manželům Teichmanovým za sponzorský dar (bowling) a rodičům za bohaté občerstvení. 

tř. uč. Ida Šturmová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.