Dva školní dny prožívaly děti z MŠ Slunečná a MŠ Verdek na naší škole. Po příchodu do školy si děti paní učitelky rozdělily.

Jedna skupina pracovala v první třídě u paní učitelky Kubicové. Děti zde měly za úkol složit puzzle a nalepit na čtvrtku. Výsledným obrázkem byla ZŠ Podharť.
Druhá skupina pracovala ve třetí třídě u paní učitelky Pešťákové, kde každý předškolák dostal obrázek panáčka složeného z geometrických tvarů. Stejný byl i na interaktivní tabuli. Děti se postupně střídaly u tabule, vybarvovaly a určovaly geometrické tvary. V obou skupinách pomáhali žáci první i třetí třídy. Na památku školního dne s kamarády ze ZŠ Podharť si děti odnesly veselého tučňáčka, kterého vyrobila paní učitelka Jahelková se svými žáky.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Miroslava Kubicová

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.