ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Do severočeského města Liberec se rozjeli 16. 9. žáci 2. stupně naší školy,

aby si v rámci praktické výuky plné ukázek, experimentů, kvízů, hlavolamů, počítačových aplikací a dalších zajímavých „oříšků" v ohromném kolosu ze skla, plastů a kovu, v deseti sálech, rozdělených podle témat ověřili své znalosti, zapřemýšleli nad věcmi z denního života kolem nás. V tvořivých a přátelských prostorech na nás dýchala atmosféra vhodná pro bádání a přemýšlení.
A kdo měl zájem o 3D planetárium, také si přišel na své. Žáci se dozvěděli něco více; co je právě teď k vidění na noční obloze, jak byl dobyt vesmír, vydali se na výlet do historie i současnosti Země.
Naše exkurze je ideálním doplněním výuky matematiky, fyziky, přírodopisu, zeměpisu, výchovy ke zdraví a dalších předmětů. Dozvěděli jsme se, co jsme ještě nevěděli, zjistili, že věda je zábava a uskutečnili experimenty, které by nám doma neprošly…

žáci 2. stupně a p. uč. Lahučká, Codrová a Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.