ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Přes nejisté počasí se v pátek 12. 9. vydali žáci z 2. B na dobrodružnou výpravu do Lázní pod Zvičinou.

Cestou jsme sice trošku zmokli, ale bylo o nás skvěle postaráno, usušili jsme se, dali jsme si teplý čaj s citronem. Po vyplnění pracovních listů jsme se vypravili na velmi pěkně připravenou naučnou stezku po stopách dráčka Zvičiňáčka. Ještě před obědem jsme se "vyřádili" v dětské herně a na skákacím hradu. Posilněni obědem jsme za již slunečného počasí odcházeli do Bílé Třemešné na autobus, který nás odvezl zpět do Dvora Králové. 

Mgr. H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.