ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Dvacátého prvního května vyrazila třída 5. A s paní učitelkou Vojtíškovou a Křivánkovou na čtyřdenní výlet zaměřený především na putování po skalních útvarech.

První den žáci navštívili Teplické skály a díky paní průvodkyni se dozvěděli mnoho nových a zajímavých informací o původu a vzniku skal. Poté se přemístili do Police nad Metují, kde byli celé tři noci ubytovaní. Druhý den byl naplánován výlet na Ostaš, kde děti prošly dva okruhy po skalním labyrintu a Kočičím hrádku. Třetí den pak navštívili Broumovské stěny. Po poslední noci, za občasného deště, se nechali dovézt autobusem do Hronova, kde zhlédli rodný dům Aloise Jiráska i Jiráskovo muzeum. Plni zážitků a s bolavýma nohama jsme se tak všichni v sobotu odpoledne vrátili domů a těšili se na nedělní den odpočinku.

Mgr. Pavla Vojtíšková, Mgr. Kateřina Křivánková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.