ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Začátek června byl pro třídu 3. A plný neobyčejných zážitků. I přes nepřízeň počasí a stoupající hladinu řeky Labe

se děti vydaly do Krkonoš pokořit Černou horu a alespoň na chvíli se všichni stali zlatokopy a speleology. Ve Svobodě nad Úpou chtěli pokračovat v probádání Medvědí jeskyně, kde byla nalezena největší sbírka pravěkých kostí v oblasti Krkonoš. Medvědí kosti děti sice nenašly, ale seznámily se, se spoustou zvířat, která žijí v Krkonoších. Viděly slepýše, čolky, žáby, různé druhy brouků. Zahlédly i srnky a vypátraly louku vzácných horských orchidejí. Protože byly ubytované blízko Zlatého potoka, kde se dříve rýžovalo zlato, zkoušely i ony své štěstí. Zda se jim to podařilo, o tom budeme informovat příště…

Mgr. Šárka Ruprichová, Mgr. Nikola Prouzová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.