Lyžařský výcvik začal dne 24.2. Hned první den jsme měli krásný zážitek. Po příjezdu nás čekal těžký úkol. Museli jsme do kopce vynášet všechny naše batohy, lyže, běžky a těžké krabice s jídlem. Ubytovali jsme se v menších pokojích a byli jsme seznámeni s programem na zbývající týden.

Od následujícího rána jsme měli bohatý program. Celé dopoledne jsme strávili na sjezdovce a završili to výborným obědem. Zbytek dne jsme strávili na sjezdovce a večer jsme se seznámili s rodinou: babička, dědeček, maminka, tatínek a dva bratranci. Po seznámení jsme se naučili voskovat lyže a zahráli jsme si skvělé hry. V úterý se zranila jedna spolužačka. Po obědě jsme vyrazili na výlet na běžkách na stadion Horní Mísečky. Tam nás čekali závody, které z kluků vyhrál Fíďa a z holek Pája. Následující dopoledne jsme strávili na sjezdovce a odpoledne jsme šli do Špindlerova Mlýna. Ve čtvrtek nás čekaly závěrečné závody. Mnoho z nás dostalo diplomy a odměny za různé disciplíny např.: Leonka – Skokanka roku, Matěj a Lukáš – nejméně uklizený pokoj. Další den jsme si sbalili věci a jeli domů. Lyžařský výcvik se nám velmi vydařil.

Sedmáci

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.