ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

 
Lyžařský výcvik začal dne 24.2. Hned první den jsme měli krásný zážitek. Po příjezdu nás čekal těžký úkol. Museli jsme do kopce vynášet všechny naše batohy, lyže, běžky a těžké krabice s jídlem. Ubytovali jsme se v menších pokojích a byli jsme seznámeni s programem na zbývající týden.

Od následujícího rána jsme měli bohatý program. Celé dopoledne jsme strávili na sjezdovce a završili to výborným obědem. Zbytek dne jsme strávili na sjezdovce a večer jsme se seznámili s rodinou: babička, dědeček, maminka, tatínek a dva bratranci. Po seznámení jsme se naučili voskovat lyže a zahráli jsme si skvělé hry. V úterý se zranila jedna spolužačka. Po obědě jsme vyrazili na výlet na běžkách na stadion Horní Mísečky. Tam nás čekali závody, které z kluků vyhrál Fíďa a z holek Pája. Následující dopoledne jsme strávili na sjezdovce a odpoledne jsme šli do Špindlerova Mlýna. Ve čtvrtek nás čekaly závěrečné závody. Mnoho z nás dostalo diplomy a odměny za různé disciplíny např.: Leonka – Skokanka roku, Matěj a Lukáš – nejméně uklizený pokoj. Další den jsme si sbalili věci a jeli domů. Lyžařský výcvik se nám velmi vydařil.


       Sedmáci

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.