ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Nepřízeň počasí nám sice překazila akci Lesní pochod, přesto si děti z prvního stupně přišly na své. Pan Jiřička z DDM Jednička nám nabídl náhradní program v podobě ukázek historického šermu, hry na lesní rohy, vábení zvěře a sokolnictví.

Na závěr si mohly děti vyzkoušet na vlastní kůži tíhu rytířských oděvů i zbroje, napodobit zvuky některých živočichů a pohladit dravce. Akce se velmi zdařila, děti byly nadšené. Náš velký dík patří všem, kteří program připravili.

Mgr. H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.