Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Prvňáčci si v měsíci listopadu zopakovali v rámci týdenního projektu zaměřeného na dopravní výchovu, vše co se od září naučili. Jak správně přecházet silnici, po které straně chodníku mají chodit, jaké dopravní značky máme v okolí školy a jejich význam.

Nejprve si vše zkoušeli s paní učitelkou, vypracovali úkoly, včetně správně vybarveného semaforu pro chodce a ve čtvrtek je čekalo překvapení – navštívili je strážníci Městské policie – pan Karban a pan Scholz. Prvňáčci pozorně poslouchali, určovali dopravní značky, se zájmem popisovali vybavení kola.

Vytvořili dvě skupinky a zkoušeli správně přecházet po přechodu pro chodce, který nám strážníci na chvíli vytvořili ve třídě. S velkým zájmem sledovali vybavení strážníků a vše si také vyzkoušeli. Rozloučili jsme se a těšíme se na další setkání se strážníky Městské policie tentokrát na jaře a přímo v silničním provozu.

Protože se všichni snažili a správně vypracovali zadané dopravní úkoly čekalo na prvňáčky další – páteční překvapení. Každý dostal malý předvánoční dárek – "kuličku" pro štěstí a sovičku od Besipu pro bezpečnou cestu do školy i domů.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.