ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve středu 23. května zadrnčela v budově školy Podharť okna a na dvůr školní družiny se přiřítil obrněný transportér OT64. Naštěstí to nebyl zabloudivší pancéřový vůz z války, ale jenom dva nadšenci z dětského tábora MASH přijeli našim dětem předvést obrněný transportér.

Po důkladné prohlídce všech prostor vozu včetně místa řidiče i střelce z kanónu přišel závěrečný ADRENALIN. A to opuštění posádky transportéru podle bojových podmínek – do tří vteřin všichni ven nebo jste mrtví. Vteřiny žádná osádka nestihla, ale zato se všechny děti celé školy při bleskové akci dokonale pobavily a zasmály. Boule na hlavách časem zmizí, ale zážitky nám vydrží.

Pánové z Mashe děkujeme za skvělé odpoledne!!!!!

Mgr. Petr Novotný a děti

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.