ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Na první adventní neděli jsme již podruhé připravili pro předškoláky, malé školáky, jejich rodiče i prarodiče zábavné odpoledne nazvané tentokrát "Podharťské čertoviny aneb Škola plná andělů". Nejen, že škola byla vyzdobena přímo andělsky, ale i mnoho dětí přišlo v masce anděla.

Osm stanovišť s různými úkoly bylo rozmístěno v jednotlivých učebnách včetně školní družiny. Při plnění úkolů zdatně spolupracoval i dospělý doprovod, pro který bylo nejtvrdším oříškem slepování barevného papírového řetězu, jenž se stal na závěr akce další ozdobou tělocvičny. Tam na všechny dětské účastníky čekaly ještě legrační soutěže, tanečky a další aktivity organizované opět skvělým moderátorem naší školy panem učitelem Petrem Novotným.
Nejvíce očekávaný Mikuláš s nadílkou se objevil hned po vystoupení školního pěveckého kroužku posíleného učitelským sborem. Píseň Prosinec z autorské dílny známé dvojice Svěrák – Uhlíř si s námi společně zazpívali téměř všichni přítomní.
Podle hojné účasti a kladných ohlasů věříme, že se nedělní odpoledne líbilo a těšíme se na setkání při podobných akcích naší školy.
Rádi bychom poděkovali hlavnímu sponzorovi - firmě Carla spol. s r. o. za sladké odměny.

za ZŠ Podharť K. Křivánková, D. Šrámková, H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.