Dne 12. 5. 2009 se vydali prvňáčci na výlet za ježibabou do PERNÍKOVÉ CHALOUPKY pod Kunětickou horu u Pardubic.

Navštívili jsme muzeum perníku, ježibaba nám ukázala jak se perníčky vyrábějí, navštivili jsme i "peklo", ale čerti si nikoho nenechali a tak jsme se mohli po perníkové svačince vydat na KUNĚTICKOU HORU. Cestou nahoru jsme navštívili oboru, kde děti viděly pštrosa a jeleny. V závěru výletu na nás čekaly prolézačky a samozřejmě nakupování dobrot a dárečků. V pořádku jsme se vrátili domů a už nyní se těšíme na další společný výlet 1. A, 1. B.

Ivana Pešťáková a Dana Šrámková