ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu dne 26. září 2009 uspořádala paní družinářka Markéta Hošková poznávací výlet družinového oddělení Berušek do Chlumce nad Cidlinou.

Této akce se účastnila většina čerstvých prvňáčků, pro mnohé z nich znamenala premiéru "dne bez rodičů". Program byl opravdu výborně sestaven, byl pestrý a zajímavý – cestování vlakem, návštěva soukromé mini-železnice, prohlídka zámku Karlova Koruna a navíc ještě zastávka v místním Muzeu. Děti se vrátily nadšené a v pořádku, již se nemohou dočkat dalšího výletu!

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala naší milé paní družinářce za vynikající nápad a bezchybně zorganizovaný výlet, poděkování patří též paní Štěpánce Karbanové, Kristýnce Hoškové a žákyním Jitce Polákové a Veronice Malichové, které tvořily nezbytný doprovod.

Těšíme se na další výlety našich "berušek" a ještě jednou mnohokrát děkujeme paní Hoškové za její vynikající práci.

Za rodiče "beruškových" dětí, především prvňáčků, děkují a zdraví Lada Marksová, Pavlína Flídrová, Alena Demlová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.