ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V 7:00 hod jsme se celá třída sešla na vlakovém nádraží. Odjeli jsme do Jaroměře a tam přestoupili na další vlak , kterým jsme jeli až do Prahy.

Cestou vlakem do Prahy jsme viděli Pražský hrad a různé zajímavé domy. Když jsme přijeli, šli jsme do Království železnic.V Království železnic jsme vyplňovali testík a přitom si prohlíželi exponáty. Po testíku bylo vyhodnocení. Jelikož bylo poledne, vyrazili jsme do McDonald’s a někteří do KFC. Pak jsme pokračovali na Petřín a tam jsme se mohli rozhodnout, kam půjdeme, buď do zrcadlového bludiště nebo na petřínskou rozhlednu.Ve 14:00 jsme se přesunuli na střídání stráží a fotili se s nimi. Dolů jsme seběhli Nerudovou uličkou a všímali si domovních znamení. Přešli jsme přes Karlův most a spěchali se podívat na Staroměstský orloj, odtud už na metro a to nás dovezlo na hlavní nádraží.Vlakem jsme jeli do Jaroměře, kde jsme přestoupili. Druhý vlak nás už dovezl až do Dvora. Na vlakovém nádraží na nás už čekali rodiče a odvezli si nás domů.Výlet se vydařil a doufáme, že nebyl v tomto školním roce poslední.

Terka Pastvová, Daniela Klejšmídová, Michaela Vašáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.