12. října 2010 jsme vyrazili na výlet do Prahy. Ze dvorského nádraží jsme jeli vlakem do Jaroměře, kde jsme přestoupili směr Praha. Po 2,5 hodinách jsme vystoupili na Smíchově.

V této pražské části jsme navštívili Království železnic – muzeum největší modelové železnice v České republice. Plnili jsme různé úkoly, za které jsme dostávali malé dárečky. Moc se nám zde líbilo. Další zastávkou ve stověžaté Praze byla Petřínská rozhledna. Nahoru jsme vyjeli známou lanovou dráhou. Po výstupu na rozhlednu jsme se kochali úžasným výhledem na Prahu – viděli jsme spoustu zajímavých budov, např. Národní divadlo a mnoho jiných. Navštívili jsme samozřejmě i zrcadlové bludiště, kde jsme se hodně nasmáli. Během výletu nechybělo zhlédnutí klasických památek – Pražský hrad, Pražský orloj s apoštoly, Karlův most, Hladová zeď, ...

Děkujeme paní učitelce Codrové a panu učiteli Novotnému za uspořádání tohoto výborného výletu.

za 9. třídu Veronika Patzáková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.