ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Již tradičně naše škola pořádala letní tábor, tentokrát jsme vyrazili na Rýchory, kde nás čekalo osvobození zakleté vodní říše.

Ve čtyřech družinách – žab, čolků, komárů a kaprů jsme plnili řadu úkolů – vědomostní kvíz, fyzicky náročnou stezku, sportovní olympiádu a také cestu za pokladem. Nechyběl ani oblíbený turnaj v pexesu a starší žáby nám připravily soutěž v uzlování.

Během tábora jsme řádně prozkoumali okolí chaty Ozón, kde jsme byli ubytováni a při celodenním výletě i blízké Rýchory, prošli jsme Rýchorským pralesem a navštívili vojenský bunkr Stachelberg. Všem se nám na horách líbilo i počasí nám přálo.

táborníci ZŠ Podharť

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.