ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na stmelovací pobyt jsme všichni moc těšili již od prvního září nového školního roku. Sešli jsme se ve středu 7. září ráno před vlakovým nádražím ve Dvoře Králové nad Labem a hned bylo jasné, že počasí nebude právě ukázkové.

Cesta vlakem rychle utíkala a my byli plni očekávání. Zkouškou zdatnosti byla výluka z Železného Brodu do Turnova, nikdo se neztratil a my mohli pokračovat. Z vlakové zastávky v Jinolicích jsme šli asi 1,5 km do Autocampu Jinolice.

Nejdříve jsme se zabydleli v chatkách a odpoledne jsme vyrazili na procházku do Prachovských skal. Cestou zpět jsme posbírali dříví na opékání. V i mokru se nám podařilo rozdělat oheň a k večeři jsme si opekli špekáčky.

Ve čtvrtek jsme museli kvůli počasí změnit plány. Nešli jsme na Trosky, ale jeli jsme vlakem do Jičína. V Jičíně právě probíhala akce "Jičín město pohádky". Nejdříve jsme zamířili na věž, potom do Rumcajsovy ševcovny a nakonec jsme dostali rozchod, abychom si prohlédli stánky a zakoupili suvenýry. Z Jičína jsme se vraceli do kempu pěšky.

V pátek byl již den odjezdu, uklidili jsme chatky, sbalili si a vyrazili směr nádraží. Stmelovací výlet jsme si i přes nepříznivé počasí všichni užili.

Děkujeme paní Jizbové za napečenou snídani, kterou po ránu všechny mile překvapila.

M. Stříbrný, A. Pavlasová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.