Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve třídě U Štaflíka a Špagetky opravdu panovala předsváteční nálada. Při návštěvě knihovny Slavoj jsme si s paní Vonkovou zopakovali tradice, které k vánočním svátkům patří.

Jako vždy to bylo úžasné a odcházeli jsme se sváteční náladou.

Pokračovali jsme pečením perníčků, které se nám povedli a všem chutnali.

Nezapomínáme každý rok na děti, které nemají tolik štěstí a rodiče jim nemohou pořídit dárky. I v letošním roce se ukázalo, že jsme třída dětí, které mají srdíčko na správném místě. Sešlo se opravdu hodně dárečků. Děkujeme moc i rodičům, kteří nás podpořili.

Rychle nám ubíhal čas a my se těšili na besídku ve třídě. Rozdali jsme si dárečky, ochutnali cukroví a vydali se do lesa. Ozdobili jsme stromy dobrotami pro zvířátka, popřáli si krásné svátky, hodně zdraví a spoustu štěstí.

Těšíme se na další společné akce naší třídy v roce 2022.

Žáci 3. třídy, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková, paní asistentka Hana Chaloupková.

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.