ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na den letního slunovratu jsme jeli autobusem do Hájemství, kde se k nám připojil náš průvodce Seznam (Čudlík, Pinďa, Ťupla, Alík…) – krásný bílý pejsek s hnědým flekem na levém boku, pravé straně krku a uchu. Vedl nás lesem přes hory a doly okolo Buddhových kamenů, Karolíniny vyhlídky až ke Slučím kamenům.

 

 

Cestou zpět jeden z členů naší výpravy vyčerpáním padl na náhrobní kámen a zůstal tam. (A teď tohle vyprávění píše s námi :)).

Psí průvodce pak opět zmizel stejně tajemně, jak se objevil.

V areálu na Hájemství jsme si dali svačinu, svlažili rty a odpočinuli si. Každý si našel svůj strom podle keltského stromového kalendáře a své zvíře z indiánského kalendáře. Pak jsme autobusem jeli zpět do Dvora.

Po krátké pěší cestě jsme došli na překrásné místo k paní vychovatelce. Tam už jsme se vyřádili při koupání (spíš skákání) v bazénu i hrách. Také došlo na opékání buřtů nebo klobásy a osvěžení nanukem.

Zazvonil zvonec a výletu je konec.

Žáci 5. B s třídní učitelkou

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.