ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

I v letošním roce bude naše škola pořádat příměstský tábor s výukou angličtiny, na jehož realizaci jsme získali dotaci z ESF. Bude probíhat denně od pondělí 12. 7. 2021 do v pátku 16. 7. 2021 vždy od 8:00 hod. do 15:30 hod.

Celý program je zdarma, děti si budou hradit pouze obědy, které zajistíme (cca do 500,-Kč na celý týden). Dopoledne se do 11:00 hod. bude konat konverzace v AJ, odpolední činnost se zaměří na hry a relaxaci. Převážná část činností bude za příznivého počasí probíhat venku.

Přihlásit své dítě na tábor můžete od pondělí 31. 5. 2021 od 8 hodin prostřednictvím Bakalářů – Ankety.

Kapacita je 20 dětí, rozhodující pro přijetí je pořadí přihlášených.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.