ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Naše hodiny tělesné výchovy se díky současné situaci přesunuly na nedaleký stadion, kam denně chodí všechny třídy Základní školy Podharť. Nikomu však nebylo příjemné cvičit a dívat se při tom na zarostlé tribuny a atletický ovál plný odpadků. Pár z nás se tedy rozhodlo s tím něco udělat.

Tento rok vycházíme základní školu, a proto jsme to vzali jako poslední šanci být pro naše mladší spolužáky dobrým vzorem. Tři dny jsme dobrovolně chodili a uklízeli, dokud se nevrátilo vše do přijatelného stavu.

Sesbírali jsme toli odpadků, že jsme naplnili celý kontejner. Vypleli trávu a vyřezali keře ničící tribuny. Nebyla to zrovna nejlehčí práce, ale i tak jsme si to užili a máme z toho opravdu dobrý pocit.

Přáli bychom si, aby se areál zrekonstruoval a stal se místem, kam budou všichni rádi chodit. Buďte prosím ohleduplnní ke svým spoluobčanům i životnímu prostředí. Máme jen jeden domov, tak proč si ho ničit?

Děkujeme městu za přistavený kontejner a odvoz všeho nepotřebného.

Za 9. třídu Veronika Šmídová a Markéta Klecarová

stadion 2021 1

stadion 2021 2

stadion 2021 3

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.