Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Tak zní jedno z hlavních hesel PhDr. Lidmily Pekařové, která byl hostem našeho webináře ve čtvrtek 22. dubna. Ve tříhodinové přednášce s názvem „Partneři jsou táta a máma, aneb proč si vzájemně nerozumíme“ zaběhla paní doktorka do různých oblastí ovlivňujících výchovu – rozdíly v myšlení mezi muži a ženami, rozdíly v komunikaci, rozdíly ve výchově syna a dcery, rozdělování rolí v domácnosti nebo třeba jak předcházet problémům lepším vzájemným porozuměním. Téměř tři desítky hostů z řad učitelů, rodičů žáků i přátel školy si odnesly spoustu praktických rad a návodů pro zkvalitnění vztahů v rodině. Lektorka dala také několik rad a odpovědí některým odvážným posluchačům, kteří se neostýchali a zeptali se napřímo.

Webinář byl hrazen z grantu EU OP VVV a byl pro všechny účastníky zdarma.

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.