ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Tak zní jedno z hlavních hesel PhDr. Lidmily Pekařové, která byl hostem našeho webináře ve čtvrtek 22. dubna. Ve tříhodinové přednášce s názvem „Partneři jsou táta a máma, aneb proč si vzájemně nerozumíme“ zaběhla paní doktorka do různých oblastí ovlivňujících výchovu – rozdíly v myšlení mezi muži a ženami, rozdíly v komunikaci, rozdíly ve výchově syna a dcery, rozdělování rolí v domácnosti nebo třeba jak předcházet problémům lepším vzájemným porozuměním. Téměř tři desítky hostů z řad učitelů, rodičů žáků i přátel školy si odnesly spoustu praktických rad a návodů pro zkvalitnění vztahů v rodině. Lektorka dala také několik rad a odpovědí některým odvážným posluchačům, kteří se neostýchali a zeptali se napřímo.

Webinář byl hrazen z grantu EU OP VVV a byl pro všechny účastníky zdarma.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.