ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

Již tradičně se žáci naší školy zapojují do oblíbené benefiční akce Sněhuláci pro Afriku, s podtitulem Děti pomáhají dětem. V letošním roce se jedná již o 9. ročník, při které se nejen se sněhem tvoří, ale zároveň pomáhá ohroženým dětem v Gambii.

Podharťští prvňáci strávili dopoledne aktivně zábavnou činností. Na čerstvém vzduchu při stavění netradičních sněhuláků zažily děti spoustu legrace. Letos dominovala žirafa a želva, která by jistě potěšila i návštěvníky zoo a zároveň třeba pomůže ohroženým dětem Afriky v současné nelehké době.

Mgr. E. Vaňková

snehulaci zelva

snehulaci zirafa

snehulaci zaci

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.