ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

I naši druháčci se zapojili do projektu o zdravém životním stylu. V rámci dvouhodinového bloku si povídali o důležitých orgánech našeho těla, malovali je a umísťovali na obrys postavy. Teď už vědí, k čemu slouží a kde jsou v naše těle umístěna játra, žaludek a ledviny.

Ke kontrole představ i správného zařazení jim posloužil trojrozměrný model postavy, kde si mohly děti vzít jednotlivé orgány do ruky a zároveň je vrátit zpět na místo. Potom jsme společně vyplnili pracovní list a uvědomili si, co prospívá dalším orgánům v našem těle nebo čeho se bojí. Nakonec si mohly děti za sebe vykreslit či zaškrtnout činnosti, které provozovaly v minulém týdnu a zároveň si uvědomit, zda jejich tělu prospívaly či nikoliv.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.